KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13544005
nr 1354 4005
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 24/50, Haskel 115. Oramat löst blad. Motivet: ca 50x64 cm, bladets mått: 70x80,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:48:50
350 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander